Zamknij
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności

O SKLEPIE

Kupując w sklepie JustLou.eu masz pewność:

-Bezpieczeństwa - wszelkie Twoje dane są przetwarzane w zgodzie z obowiązującym w Polsce prawem, a wszelkie przesyłane do sklepu informacje są zabezpieczone certyfikatem SSL. Transakcje płatnicze realizowane są przez lidera na polskim rynku firmę PayU.

-Komfortu - masz 30 dni do namysłu czy zakupiony produkt w stu procentach odpowiada Twoim oczekiwaniom, masz 30 dni na ewentualny zwrot bądź wymianę.

-Darmowej przesyłki - już od 150 zł nic nie płacisz za przesyłkę, a kurier zapuka do Twoich drzwi już na następny dzień roboczy od chwili nadania paczki.

Robimy wszystko aby ten sklep był jak najbardziej przyjazny dla naszych Klientów, aby zakupy w nim byly łatwe, szybkie i przyjemne. Nie stosujemy żadnych sztuczek ani kruczków. Staramy się aby zdjęcia produktów jak najwierniej oddawały rzeczywisty ich wygląd. Bez problemu przyjmujemy zwroty produktów, które z jakichś względów nie przypadły Klientom do gustu. Nie stosujemy ukrytych kosztów ani opłat manipulacyjnych.

Najważniejszym celem dla nas jest Państwa zadowolenie! 

Serdecznie zapraszamy.

 

Zespół JustLou.pl

banner1