Zamknij
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności

LOU PUNKTY

Co to jest?

Program Lou-Punkty stworzyliśmy po to aby nagrodzić nasze najdroższe, najmodniejsze i najbardziej aktywne Klientki, dziękując Wam za to, że jesteście z nami :-) Zadaliśmy więc sobie pytanie – co kochają najbardziej kobiety…?

 Banał! Kobiety najbardziej na świecie uwielbiają trzy rzeczy: robić zakupy, dostawać prezenty i opowiadać o tym przyjaciółkom. Program Lou-Punkty łączy w sobie wszystkie te przyjemności ;)

System jest bardzo prosty. Niemal każda aktywność na justlou.pl premiowana jest odpowiednią liczbą cennych Lou-Punktów.

ZBIERANE LOU PUNKTY MOŻNA NASTĘPNIE WYKORZYSTAĆ WYMIENIAJĄC JE NA ZNIŻKĘ W NASZYM SKLEPIE!

 

Jak to działa?

Lou Punkty można zdobywać na różne sposoby:

 

- kupując produkty w naszym sklepie, rzecz jasna

- zapisując się do Newslettera

- like’ując i share’ując produkty poprzez kanały social media (facebook i pinterest)

- wysyłając linki polecające do przyjaciół (jeżeli osoba, do której wysłany został link polecający zrealizuje zamówienie, otrzymasz punkty)

- oceniając, recenzując i tagując produkty oraz wypełniając ankiety

- raz w roku otrzymasz od nas dodatkowe punkty w dniu Twoich urodzin

 

W tabeli poniżej możesz sprawdzić ile dokładnie warte są poszczególne aktywności. Pamiętaj, że aby zbierać punkty musisz posiadać konto w naszym sklepie i być zalogowana w trakcie wykonywania aktywności.

Aktywność

Liczba Lou-Punktów

każde wydane w sklepie 1 zł

10

zapis do newslettera

1000

ocenienie produktu

10

napisanie recenzji produktu

20

otagowanie produktu

10

wypełnienie ankiety

10

polubienie produktu przez Facebooka

10

udostępnienie produktu na Facebooku

200

przypięcie pinezki Pinteresta

10

Urodziny

1000

 

Co z tego mam?

Warto zbierać Lou-Punkty bo dzięki nim można zaoszczędzić prawdziwe złotówki

Każde zgromadzone 100 Lou-Punktów możesz zamienić na 1 zł zniżki na zakupy w naszym sklepie. Od Ciebie zależy kiedy wykorzystasz swoje punkty. Możesz wymieniać je na bieżąco lub uzbierać większą liczbę na specjalną okazję. Tak czy inaczej zawsze zyskujesz ;-)

 

A zatem nie zwlekaj! Polub nasz fanpage. Już teraz zapisz się do newslettera i odbierz pierwsze 100 Lou-Punktów. Oceniaj produkty, pisz recenzje i polecaj przyjaciółkom – przekonaj się jakie to fajne i proste

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania a w razie potrzeby prosimy o indywidualny kontakt.

 

Pozdrawiamy,

Just Lou

 

Najczęściej zadawane pytania

  • Jak mogę dołączyć do programu Lou-Punkty?

Aby zacząć zbierać Lou-Punkty musisz posiadać albo stworzyć konto w naszym sklepie. Pamiętaj też aby logować się na swoje konto przy każdej wizycie, zwłaszcza jeśli wykonujesz aktywności, które nagradzane są punktami. Lou-Punkty przypisane są do indywidualnego adresu e-mail. Od czasu do czasu wyślemy maila przypominając o aktualnym stanie Twoich Lou-Punktów aby nic Ci nie umknęło;) Jak tylko uzbierasz wystarczającą ilość punktów możesz wymienić je na zniżkę przy zakupach.

  • Gdzie mogę sprawdzić stan swoich Lou-Punktów?

Zaloguj się na swoje konto aby sprawdzić stan Lou-Punktów. Pamiętaj, że w przypadku punktów uzyskanych za zakupy, zostają one przyznane po tym jak Twoje zamówienie zostanie zrealizowane a towar wysłany.

  • Czy Lou-Punkty mogą się przedawnić?

Lou-Punkty są aktywne przez rok od daty ich przyznania. Po tym okresie niewykorzystane punkty zostaną usunięte z Twojego konta.

  • Czy mogę przenieść swoje Lou-Punkty?

Lou-Punkty przypisywane są do indywidualnego konta powiązanego z adresem mailowym. Nie można przenosić punktów pomiędzy użytkownikami sklepu.

  • Muszę zmienić adres mailowy, co dzieje się z moimi punktami?

Jeżeli z jakichś względów musisz zmienić swój adres mailowy najlepiej zrób to poprzez aktualizację informacji na swoim dotychczasowym koncie. Jeżeli jednak założyłaś nowe konto z nowym adresem mailowym skontaktuj się z nami a my przeniesiemy Twoje Lou-Punkty na nowe konto. Stare konto zostanie wówczas usunięte.

  • W którym momencie są przepisywane Lou-Punkty?

Lou-Punkty otrzymane za zakupy są przyznawane po wysyłce zamówienia. Lou-Punkty przyznawane za inne aktywności przyznawane są natychmiast po ich wykonaniu.

  • Czy jest limit punktów jakie mogę wykorzystać na zniżkę przy zakupach?

Nie, możesz wykorzystać wszystkie punkty na raz.

  • Czy tracę Lou-Punkty gdy dokonuję zwrotu produktu?

Tak, jeżeli zwrócisz zakupiony produkt Lou-Punkty przyznane za tę transakcję zostaną odjęte z Twojego konta.

  • Czy tracę Lou-Punkty gdy wymieniam towar w ramach tej samej kwoty?

Nie, punkty są odbierane wyłącznie w przypadku zwrotu towaru. Wymiana produktu na inny w ramach tej samej kwoty nie skutkuje utratą Lou-Punktów.

 

SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN PROGRAMU LOU-PUNKTY

 

Udział w programie Lou-Punkty prowadzonego w ramach sklepu internetowego justlou.pl wiąże się z automatyczną akceptacją regulaminu programu i wszystkich jego warunków z wyłączeniem okoliczności regulowanych przez inne przepisy prawa. Administracja justlou.pl zastrzega sobie prawa do zmiany warunków programu oraz jego całkowitej likwidacji w dowolnym momencie.

Warunki ogólne

Użytkownicy justlou.pl automatycznie przystępują do programu Lou-Punkty poprzez utworzenie indywidualnego konta na stronie justlou.pl. Poprzez akceptację warunków i regulaminu programu użytkownik oświadcza, że nie będzie dochodził odpowiedzialności od kierownictwa Justlou.pl jak również ich partnerów, afiliantów, kontrahentów, partnerów handlowych, agencji promocyjnych i reklamowych, jak również dyrekcji, kierowników, pracowników, reprezentantów i agentów tychże, za jakąkolwiek szkodę, w szczególności dotyczącą zdrowia, życia i mienia, wynikłą pośrednio lub bezpośrednio z akceptacji, użycia lub niewłaściwego użycia zniżek jak też wszelkich innych aktywności związanych z programem.

Niniejszy program lojalnościowy nie ma zastosowania w przypadkach uregulowanych odrębnymi przepisami prawa. Administracja justlou.pl zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji każdego uczestnika z programu w przypadku stwierdzenia nadużyć i nieprawidłowości według własnego uznania. W szczególności w przypadku, gdy administracja stwierdzi że uczestnik narusza warunki i regulamin programu, regulamin sklepu lub gdy użytkownik zachowuje się w sposób nieuczciwy i narażający sklep na straty i szkody, w szczególności poprzez drażnienie, obrażanie, grożenie, nękanie i prześladowanie innych osób. Wszelkie przypadki korzystania z robotów, zautomatyzowanych programów i podobnych metod użycia programu będą skutkować unieważnieniem tych użyć. W przypadku podejrzenia, że aktywności nagradzane w programie pochodzą od wielu użytkowników korzystających z jednego konta e-mail skutkować będzie unieważnieniem tych aktywności i likwidacją konta użytkownika, powiązanego z danym adresem mailowym. Posiadacz adresu mailowego powiązanego z kontem zarejestrowanym w serwisie justlou.pl musi być osobą fizyczną, której został przypisany adres mailowy przez dostawcę usług internetowych, organizację odpowiedzialną za przypisanie adresu mailowego lub domenę związaną z danym adresem mailowym. Justlou.pl będzie dochodzić odpowiedzialności w przypadkach nadużyć związanych z fałszywymi adresami mailowymi wszelkimi środkami przewidzianymi przez prawo.

Uprawnienia

Administracja justlou.pl zastrzega sobie prawo aby według własnego uznania modyfikować, zawieszać lub zlikwidować niniejszy program bez wcześniejszego informowania użytkowników w przypadku stwierdzenia, ze program jest wykorzystywany niezgodnie z przeznaczeniem i założeniami. Administracja justlou.pl zastrzega sobie również prawo do cofnięcia punktów, jeśli uzna, że użytkownik wykorzystuje program w sposób nieuczciwy.

 

Prywatność

Jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie, że dane osobowe użytkowników korzystających z serwisu justlou.pl są bezpieczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności. Poprzez przystąpienie do programu użytkownik wyraża zgodę na zbieranie i przetwarzanie pozyskanych danych osobowych użytkownika oraz oświadcza, że zapoznał się i zaakceptował politykę prywatności serwisu.

Ograniczenia odpowiedzialności

Poprzez akceptację warunków i regulaminu programu oraz uczestnictwo w programie użytkownik oświadcza, że nie będzie dochodził odpowiedzialności od kierownictwa Justlou.pl jak również wszelkich ich partnerów, za jakąkolwiek szkodę, w szczególności dotyczącą zdrowia, życia i mienia, wynikłą z uczestnictwa w programie jak również otrzymania i użycia przyznanych punktów. Odpowiedzialność nie może być ponadto przypisana w związku z nieprawidłowym działaniem, błędami, przerwami w połączeniu, zakłóceniami, itp. urządzeń takich jak komputery, telefony, okablowanie, sieci, satelity, sprzęt komputerowy i internetowy oraz jego oprogramowanie oraz w wyniku celowego, nieuprawnionego działania ludzkiego skutkującego nieprawidłowym działaniem wymienionych urządzeń. Ponadto, ponieważ wymienione okoliczności nie wyczerpują szerokiego spektrum możliwych podobnych zagrożeń, administracja justlou.pl zastrzega sobie prawo do likwidacji programu bez wcześniejszego powiadomienia i bez podawania uzasadnienia.

 

Wytyczne dotyczące tworzenia recenzji

Aby upewnić się, że Twoje recenzje są zgodne z naszymi wymogami zalecamy wypełnienie wszystkich pól oraz zawarcie szczerych odczuć na temat recenzowanych produktów wyrażonych w kulturalny sposób. Nie możemy akceptować duplikowanych recenzji jak również obraźliwych treści dotyczących naszych produktów. Po opublikowaniu recenzji zostanie ona przez nas oceniona a punkty zostaną przyznane jeżeli recenzja będzie zgodna z opisanymi wymogami.

 

banner1