Zamknij
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności

Wymiana

Gdy z jakichkolwiek przyczyn zakupiony produkt nie spełnia oczekiwań bez obaw można go wymienić. Warunkiem wymiany jest posiadanie dowodu zakupu (np. paragon, faktura), który jest dołączany do każdego produktu. Paragon to mała karteczka z kasy fiskalnej znajdująca się w środku opakowania. Proszę nie mylić go z listem przewozowym naklejonym na opakowaniu.


Koszt wymiany dla przesyłek krajowych to 12zł (koszt ponownej wysyłki towaru). Produkt nie może również nosić śladów użytkowania. Oderwane metki nie stanowią przeszkody przy wymianie produktów.

Zalecamy też aby produkt był zapakowany w tym samym opakowaniu w którym do Państwa dotarł.
Produkt można wymienić do 30 dni od daty otrzymania. Należy go odesłać na  adres: Bioenergy Partners Sp. z o.o. ul. Gen. Okulickiego 7/9 budynek 204 C10/2-3 05-500 Piaseczno, włożyć do środka oryginał dowodu zakupu, 12 zł oraz wypełniony FORMULARZ WYMIANY (jeśli nie ma możliwości wydrukowania formularza proszę napisać na czystej kartce wymagane informacje). Można skorzystać z usług Poczty Polskiej, lecz proszę nie wysyłać produktów listem zwykłym.

Koszt wymiany dla przesyłek wysyłanych za granicę to 50zł (koszt ponownej wysyłki towaru).

Uwaga! Nie przyjmujemy paczek za pobraniem.
Produkt na wymianę należy ZAKUPIĆ PONOWNIE W SKLEPIE (złożyć zamówienie) wybierając jako sposób płatności  "WYMIANĘ" przy finalizacji zamówienia, pozwoli to zarezerwować produkt do czasu nadejścia paczki.
Jeśli produkty wymieniane różnią się ceną dopłatę należy włożyć do paczki (+12zł) z kolei nadpłatę zwrócimy w paczce zwrotnej. Wymiany są realizowane od 2 do 3 dni roboczych licząc od daty nadejścia paczki.

banner1